ZBIÓRKA ODPADÓW STYROPIANOWYCH
FS RECYCLING
FS RECYCLING
Zajmujemy się kompleksową zbiórką odpadów styropianowych
ZBIÓRKA ODPADÓW STYROPIANOWYCH
FS RECYCLING
FS RECYCLING
Zajmujemy się kompleksową zbiórką odpadów styropianowych
ZBIÓRKA ODPADÓW STYROPIANOWYCH
FS RECYCLING
FS RECYCLING
Zajmujemy się kompleksową zbiórką odpadów styropianowych

Informacje o nas

Nasza misja

 

Kilkunastoletnie doświadczenie w branży recyklingu odpadów styropianowych i nowatorskie rozwiązania logistyczne sprawiły, że jesteśmy jedną z największych firm tego typu w Polsce. Naszą misją jest działać kompleksowo i profesjonalnie dla dobra środowiska naturalnego, a przede wszystkim pomagać klientom w rozwiązywaniu problemów z odpadami styropianowymi. Chcemy, aby każdy kawałek styropianu (EPS) lub styroduru (XPS) zyskał “nowe życie” i nie trafił na wysypisko śmieci. 

Jesteśmy kompetentnym i rzetelnym partnerem, prowadzącym zbiórkę opakowań i odpadów styropianowych. Działamy na terenie całej Polski, zwłaszcza w Warszawie, w Łodzi i na Śląsku. Ciągły rozwój kontaktów z partnerami regionalnymi i międzynarodowymi oraz doskonalenie bazy maszynowej i transportowej stawia nas w czołówce przedsiębiorstw zajmujących się recyklingiem EPS. Nasi partnerzy i klienci zawsze mogą liczyć na naszą pomoc i szybkie działanie.

 

runi.jpg

 

JEŚLI NIE WIEDZĄ PAŃSTWO W JAKI SPOSÓB ZUTYLIZOWAĆ ODPADY STYROPIANOWE, ZACHĘCAMY ZGŁOŚCIE SIĘ DO NAS. PROWADZIMY ZBIÓRKĘ STYROPIANU – MOŻE ON BYĆ ODEBRANY Z PAŃSTWA ZAKŁADU LUB DOSTARCZONY OSOBIŚCIE DO NASZYCH MAGAZYNÓW.

 

OTO W JAKI SPOSÓB WYGLĄDA PRZEJĘCIE PRZEZ NAS ODPADÓW

 

Przyjmujemy odpady styropianu zarówno od osób fizycznych jak i przedsiębiorstw: handlowych, budowlanych, produkcyjnych, przetwórstwa ryb. Działamy na terenie całego kraju, zwłaszcza w woj. łódzkim, mazowieckim, śląskim oraz dolnośląskim. Oferujemy bardzo dobre stawki na wywóz z każdego miejsca w kraju! Po kontakcie telefonicznym lub mailowym ustalamy terminy i koszty odbioru. Działamy bardzo szybko i w konkurencyjnych cenach. Odbieramy każdą ilość styropianu. Świadczymy odbiory autami o pojemności ładunkowej od 20 m3 do prawie 100 m3. Odpady styropianowe przyjmujemy zapakowane w worki foliowe przezroczyste, w taki sposób, aby możliwe było określenie czystości odpadu. W naszej firmie można nabyć odpłatnie nowe worki foliowe o pojemności 0,5 m3 lub pobrać bezpłatnie worki używane. Nasi klienci zawsze mogą liczyć na naszą pomoc w zakresie zagospodarowania odpadów styropianu.

Posiadamy stosowne zezwolenia na transport i zbieranie odpadów a nasz numer w BDO to 000012566

Jako recykler odpadów styropianowych działamy na kodach:

  • 15 01 02 opakowania z tworzyw sztucznych
  • 07 02 13 odpady tworzyw sztucznych
  • 17 02 03 tworzywa sztuczne
  • 17 06 04 materiały izolacyjne

Obszary działalności

Kupujemy brykiet EPS

Oferujemy atrakcyjne ceny

Jesteśmy zainteresowani każdą ilością zagęszczonego odpadu EPS.

Atrakcyjne warunki

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy dla posiadaczy dużych ilości odpadu, przedsiębiorstw.

Kontakt

FS RECYCLING

Odpady styropianowe przyjmujemy zapakowane w worki foliowe przezroczyste, w taki sposób, aby możliwe było określenie czystości odpadu.

W naszej firmie można nabyć takie worki o pojemności 0,5 m3.

Magazyn Łódź
ul. Brukowa 23
91-341 Łódź
tel: +48 666 077 110

Magazyn Śląsk
ul. Stalowa 17
41-506 Chorzów
tel: +48 604 69 39 89

e-mail: biuro@odpadystyropianu.pl

lub za pomocą formularza kontaktowego.